Květen 2011

(Ne)chci ho !

21. května 2011 v 23:11 | Miranda
Říká se: ''Chceme vždycky to, co nemůžeme mít'' .. Můžeme jen chtít, nemůžeme mít. Ale proč nechceme věci, které máme a věci které nemáme chceme ? Chcete to vědět ? Člověk chce totiž všechno ! Kdyby člověk vyměnil to, co má a nechce za to, co nemá a chce, chtěl by zpátky to, co nechtěl jen proto, aby měl všechno. Dokonce chce i věci, které by nikdy předtím neřekl, že by mohl chtít.
Je 22:33 a já přemýšlím, co se mi líbí na Pal'u Haberovi. Poslední dobou jsem se na něj zaměřila a spousta lidí se mě ptala: ''A co Madonna ?'' - S klidem můžu říct, že Pal'o nesahá Madonně ani po kotníky a mám Jí ráda nejvíc na světě. Vrtá mi však hlavou, proč se mi líbí Habera. Problémem není Pal'o, ale to ''něco'' v Pal'ovi. Zřejmě když se smíchá jeho neodolatejnej hlas, ruce, nos, přízvuk, vlasy, vznikne ''něco'', po čem mám motýlky v břiše. Ale co mám dělat, když ho nemůžu mít ? Odpověď je jasná. Tam, kde je on, jsem i já.
Od začátku chodim na Superstar a celou dobu jsem v aréně zaměřená na jeden bod... na něj. Po každým přenose pak čekám u zadního vchodu, abych ho aspoň na chvilku viděla jak kolem mě projde, nasedne do auta a nádherně vycouvá. Dá se říct, že ho vidim každej tejden několik hodin, ale to mi nestačí. Zjistila jsem si kde bydlí a ouha ! 513 metrů od naší školy. Co to znamená ? Je ze mě stalker ! Vždycky někoho vytáhnu a nenápadně se procházíme kolem jeho vily. Většinou je na zahradě a hraje si s dětma.
Podvědomě tušim, proč to dělám. Chci nechtít to, co chci, protože to nemůžu mít. A jaké je ponaučení ? Nechtějte nic, protože stejně nic nedostanete :-)