Červen 2011

Magie osobnosti

20. června 2011 v 20:07 | Miranda |  Téma týdne
Magie nemusí být jenom čáry a kouzla, jak si většina z vás možná představí, ale taky magie osobnosti. Jak je možné, že na světě existuje člověk, který může někoho doslova ''očarovat'' ? Ten, kdo takového člověka najde (at' už je to jeho partner/ka, přítel/kyně, kamarád/ka či vzor) má ohromné štěstí. Proč ? Protože našel to, co spoustě lidí chybí.. LÁSKA ♥ ..
Každý by měl mít někoho, koho zbožňuje, miluje či obdivuje. Tak například mým vzorem je Madonna. Přišlo to náhle a ona se stala mým patronem. Doted' mi vrtá hlavou, jak může být někdo až takhle dokonalej. Jako by byla stvořena pro mě. Stovky lidí Madonnu nenávidí, ale je několik št'astlivců, kteří mají to štěstí vidět tu neviditelnou magickou ''jiskru'', která z Ní vyzařuje a díky které je Madonna taková, jaká je, a my Ji za to milujeme.

Miranda HaberováVesmír

13. června 2011 v 22:21 | Miranda |  Téma týdne
Už jste někdy přemýšleli o tom, odkud pocházíme my - lidé ? Je možné, že jsme z opic ? Nebo že nás stvořil bůh ? Nebo je v tom něco úplně jiného.. ?

Vesmír je široký pojem, dokonce moc široký na to, abychom v něm byli sami. Možná právě proto se tomuto tématu vyhýbá nemálo lidí. Co když tu nejsme sami ? Je mnoho teorií o tom, jak vzniklo lidstvo, ale ani jedna není stoprocentně potvrzená. Zkoumáme historii, přírodu a všechno co se zkoumat dá. Ale co když i my jsme výzkum něčeho tam nahoře ? Proč by někde ve vesmíru nemohla být inteligentnější populace, než je ta naše ? Létající talíře, kruhy v obilí, návštěvy z vesmíru.. sledují nás ? Otázkou je, jak dlouho jim to vydrží...
Miranda Haberová

Miranda Haberová

Superstar mýma očima

8. června 2011 v 21:27 | Miranda
Stručnej článek o tý ''komerční sračce'' ..
20. března 2oII... Tak přesně v tenhle den jsem se rozhodla stát se členkou ''Superstáristů''. Ne proto, abych slyšela všechny živě, ani proto, abych omdlívala z Haricha, nebo byla v televizi. Na všechny přenosy (kromě asi dvou) jsem chodila z jedinýho důvodu a ten se jmenuje... - HABERA !! Vlastně celá Superstár mi sloužila jenom k tomu dostat se Pal'ovi k tělu, a to doslova.